آتلیه صنعتی ایده

 

درباره آتلیه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ایده

عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی تخصص ماست

در سال های بین 1386 تا 1390 در کنار حرفه طراحی گرافیک و طراحی سایت ضرورتی را تحت عنوان عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی در شرکت احساس کردیم. برآن شدیم از اوایل سال 1390 به صورت جدی تری به این حرفه نگاه کنیم. سعی کردیم با دید متفاوت و جدا از کلیشه های مرسوم رایج، شروع به این حرفه کنیم. با تشویق و همراهی کارفرمایان دشواری ها و ناهمواریهای این حرفه را کنار زدیم و در حال حاضر با تجهیزات حرفه ای و تخصصی برای هر شغل و حرفه، آماده ارائه خدمت به شما بزرگواران در جهت ارائه خدمات و کالاهای شما به صورت تصویری شفاف و زنده هستیم. تمام تلاش ما جلب رضایت مشتریانمان است. آتلیه صنعتی ایده با ایده، خلاقیت و نگاهی نو در کنار شماست، پس در این بازار رقابت با ما همراه شوید تا بیش از پیش دیده شوید.
 

تبلیغات هزینه ایست برای سودهی بیشتر شما، در کنارتان هستیم.


برخی از مشتریان ما:

 

شرکت سهامی خاص تدبیر البرز

شرکت زنجیره ای فست فود پانچیک

شرکت مبلمان صوفا

شرکت دره صنعت

شرکت غذایی کیترینگ کلاسیک

شرکت مبین یراق

شرکت آرگینوس عراق

شرکت زاناکو

شرکت رانوکس

شرکت غذایی بارلاس باربیکیو

شرکت درج توی

شرکت الطاف

شرکت سپنتا تویز

فروشگاه کایتیران

شرکت چرم ایران

شرکت دارتی چوب

فروشگاه هوم چوب

شرکت کیندا آذربایجان

و ... .

 

استودیو عکاسی صنعتی وعکاسی تبلیغاتی ایده در شبکه های اجتماعی

 

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی چیست؟ عکاسی ازهرموضوعی که با فعالیت های شرکتی تولیدی یا خدماتی در ارتباط باشد، در حیطه عکاسی صنعتی قرار می گیرد. پس میدان عمل عکاسی صنعتی ، بسیار وسیع است؛ زیرا تنوع محصول و خدماتی که می تواند درکشور سازنده مصرف و یا به دیگر کشورهای جهان صادر شود، نیز مطرح خواهد شد. عکاسی صنعتی در برگیرنده تمام کارهایی است که به تولیدکننده کمک می کند تا محصولاتش را تبلیغ کند و بفروشد. وظیفه عکاسی صنعتی هم این است که موضوع از جلوه و نمای بهتری نسبت به موضوع های مشابه برخوردار باشد. عکاسی صنعتی به طور خلاصه مرکز توجهش صنعت است.

عکاسی صنعتی هدفی را دنبال می کند که میل به برقراری ارتباط است. چه بسا که موثرترین عکسهای صنعتی ، عکسهایی ساده و سرراست بوده اند که از تمهیدات عکاسی ، فنون غیرمتعارف و جلوه های ویژه در آنها خبری نبوده یا بسیار کم از آنها استفاده شده است ؛ اما گفتنی است که در بعضی مواقع ، همان تمهیدات جزیی سبب شده است که آن عکسها یک سر و گردن از دیگر عکسها برجسته تر باشند. عکسهای صنعتی خوب ، آنهایی هستند که می توانند ارتباط برقرار کنند؛ آنهایی که به اصطلاح با بیننده حرف می زنند. همان عکسهایی که توجه ما را جلب می کنند و در رقابت پیروز می شوند. عکاس حرفه ای صنعتی هرگز این عامل کلیدی را از نظر دورنمی دارد.

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی شاخه بسیار جذابی از عکاسی است به شرط آنکه عکاس بتواند تفکرو سلایق خود را در عکس بگنجاند. اگر با حوضه های دیگر عکاسی مقایسه کنیم می بینیم که تقریبا در هیچ یک از شاخه های عکاسی به اندازه عکاسی تبلیغاتی نظرات سفارش دهنده در کار دخیل نیست. با توجه به این نکته مهم به عقیده من عکاسانی می توانند از کار خود لذت ببرند که عقاید کارفرما را در ذهن خود به دقت آنالیز کنند ، نقاط ضعف و قوت نظرات وی را بررسی نمایند و با توجه به هدف نهایی کار ، بعد از تصمیم گیری صحیح با استفاده از زبان تفاهم آمیز ، تا حد امکان تفکر و سلیقه خود را به وی منتقل کنند و بعد از جلب موافقت وی عکسی بگیرند که ناشی از برآیند تفکرات کارشناسانه و نگاه زیبا شناسانه باشد.

تعرفه عکاسی تبلیغاتی

 • تعرفه عکاسی تبلیغاتی محصولات
 • تعرفه عکاسی تبلیغاتی برای کاتالوگ
 • تعرفه عکاسی تبلیغاتی از کارخانه
 • تعرفه عکاسی تبلیغاتی از سمینار
 • تعرفه عکاسی تبلیغاتی از چرم
 • تعرفه عکاسی تبلیغاتی از پوشاک
 • تعرفه عکاسی تبلیغاتی از مواد غذایی
 • تعرفه عکاسی تبلیغاتی از دکوراسیون
 • تعرفه عکاسی تبلیغاتی از مبلمان
 • تعرفه عکاسی تبلیغاتی برای بیلبورد
 • تعرفه عکاسی تبلیغاتی از شیشه
 • تعرفه عکاسی تبلیغاتی آرایشی